Home

Bello importo delle vendite appassionato meci poli iasi silenzio Società Competitivo

Poli Iaşi, victorie la scor cu o echipă importantă din ţara vecină, într-un  joc amical
Poli Iaşi, victorie la scor cu o echipă importantă din ţara vecină, într-un joc amical

CSA Steaua - Politehnica Iași, final de meci. Poli Iași nu a reușit să  marcheze golul egalizator în minutele suplimentare • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
CSA Steaua - Politehnica Iași, final de meci. Poli Iași nu a reușit să marcheze golul egalizator în minutele suplimentare • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Echipa de fotbal Politehnica Iasi – Autentici

IAȘI | Copiii de la Politehnica Iași, campioni la ”Cupa Memoriei 1986”, la  Chișinău | Federația Română de Fotbal
IAȘI | Copiii de la Politehnica Iași, campioni la ”Cupa Memoriei 1986”, la Chișinău | Federația Română de Fotbal

Video | CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și  au mai avut o bară pe final
Video | CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

5 goluri în FC Botoșani - Poli Iași, primul meci pentru Teja pe banca  moldovenilor
5 goluri în FC Botoșani - Poli Iași, primul meci pentru Teja pe banca moldovenilor

Metalurgistul Cugir va întâlni pe Poli Iași în "șaisprezecimille" Cupei  României
Metalurgistul Cugir va întâlni pe Poli Iași în "șaisprezecimille" Cupei României

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Program meci CSMS POLI IASI - DINAMO | Okazii.ro

FC Politehnica Iași (2010) - Wikipedia

FOTO | România U19 – Politehnica Iași 1-2 într-un meci amical | Federația  Română de Fotbal
FOTO | România U19 – Politehnica Iași 1-2 într-un meci amical | Federația Română de Fotbal

Poli Iaşi, învinsă de Dinamo Kiev, scor 2-0, într-un meci de pregătire în  Antalya - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Poli Iaşi, învinsă de Dinamo Kiev, scor 2-0, într-un meci de pregătire în Antalya - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Arhive poli iasi promovare - Playsport

VIITORUL - POLI IAȘI 0-1 // CRIZĂ la Viitorul! Înfrângere cu Iași după al  ȘASELEA meci la rând fără gol marcat! Echipa lui Hagi poate rata  play-off-ul + Cum arată clasamentul
VIITORUL - POLI IAȘI 0-1 // CRIZĂ la Viitorul! Înfrângere cu Iași după al ȘASELEA meci la rând fără gol marcat! Echipa lui Hagi poate rata play-off-ul + Cum arată clasamentul

Plictiseala unei nopți de vară! Poli Iași s-a impus în prelungiri pe ”Dan  Păltinișanu”, după un meci anemic cu Poli Timișoara. Doar galeria  bănățenilor a încins atmosfera | Liga 2
Plictiseala unei nopți de vară! Poli Iași s-a impus în prelungiri pe ”Dan Păltinișanu”, după un meci anemic cu Poli Timișoara. Doar galeria bănățenilor a încins atmosfera | Liga 2

Video&Foto | Oțelul – Poli Iași 0-0 | Spectacol mai mult în tribune dec

Poli Iași a stabilit antrenorul pentru următorul meci din Liga 1. Anunțul  primarului Mihai Chirica
Poli Iași a stabilit antrenorul pentru următorul meci din Liga 1. Anunțul primarului Mihai Chirica

Dinamo 1-1 Poli Iaşi! Final de meci! Poli Iaşi obţine o remiză pe ultima  sută de metri - LIVE TEXT/VIDEO • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Dinamo 1-1 Poli Iaşi! Final de meci! Poli Iaşi obţine o remiză pe ultima sută de metri - LIVE TEXT/VIDEO • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

ZI DE MECI Astăzi, de la ora 16:00,... - FC Politehnica Iasi | Facebook

CSM Politehnica Iași – Știința Miroslava 4-1 (1-0), în al treilea meci  amical al iernii. Un englez câștigător de UEFA Youth League vine joi în  probe! – Dragoș Gașpar
CSM Politehnica Iași – Știința Miroslava 4-1 (1-0), în al treilea meci amical al iernii. Un englez câștigător de UEFA Youth League vine joi în probe! – Dragoș Gașpar

ACSM Politehnica Iași – Juniori U17 – Primul an la nivel înalt!